İzmir Çeşme'de köpek gezdirme hizmetimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Ölümcül Saldırılar

Bazı yırtıcıların avlarını öldürme tarzları gerçekten dehşet verici! İşte, en korkunç birkaç tanesi!

Ölümüne Kucaklama

cdns00180/600x385px/9/14/09/DSAnakondalar ve boa yılanları, kurbanlarının etrafından dolanıp onları öyle bir sarıp sıkıyorlar ki! Av her soluk alışında yılan onu daha sıkı sarıyor, kan akışını durduruyor ve kurbanın kalp krizleri geçirmesine neden oluyor; ardından da sıkılıp duran kurbanın kemikleri kırılıyor elbette! Bu soğuk kanlı katiller, arada bir insan avlamalarıyla da meşhurlar!

Boğ ve Parçala

croco.jpgAvlarını feci bir şekilde öldürmeyi tercih eden timsahlar, insanları da yiyecek olarak görmekten hiç çekinmiyorlar. Avlarını güçlü çeneleriyle bir güzel tutup suya çekiyor, suyun içinde dönüp yuvarlanarak onu parçalamaya çalışıyorlar. Böylece kurbanları kan kaybı, şok ve elbette suda boğulmaktan dolayı hayatlarını kaybediyorlar…Tabii daha önce timsahın midesine canlı canlı inmedilerse!

Açgözlü Karıncalar

1200px-Meat_eater_ant_feeding_on_honey.jpgAfrika sürücü karıncası hem insanlara hem de hayvanlara saldırıyor! Dev sürü bedene yapışıyor ve deriden leziz ısırıklar almaya başlıyor. Gözler gibi yumuşak dokuya sahip yerler ilk saldırı noktaları. Sonrasında boğazdan içeri girip ciğerlere kadar ulaşabiliyorlar!

Yüz Saldırganı

sloth-bear-portrait.jpg.696x0_q80_crop-smart.jpgTembel ayı isimli ayı türü kaplanlardan ve ayı türü kaplanlardan ve yılanlardan çok daha tehlikeli bulunduğu için Hindistan yerlilerini çok korkutuyor. Bu ayılar insanlardan gerçekten hiç hoşlanmıyor olacak ki, sık sık pençeleyerek yaralama haberleri ulaşıyor. Bu yırtıcıların kendilerine has öldürme yöntemleri, uzun ve keskin pençeleri ile dişlerini kullanmak üzerine kurulu. Doğruca kurbanlarının yüzlerine saldırıyorlar! Onların elinden kurtulmayı başaranlar, hayatlarının geri kalanını yüzlerinde bir yarayla ya da burunsuz, dudaksız ya da kör şekilde geçirmek zorunda kalabiliyorlar.

Beyin Isırığı

jaguar2Jaguarın birçok kedi türünden çok daha hızlı ve ölümcül bir saldırı yöntemi var. Diğer kediler gibi kurbanın boğazına yapışıp onu boğmak yerine doğruca kafatasını ısırıp beyni delmeyi tercih ediyorlar. Bu, kurbanları için hızlı bir ölüm demek. Jaguar eğer kafatasına ulaşamazsa, kulakları ısırarak beyne ulaşmaya çalışıyor.

Elektrik Şoku

yilan_baligiElektrikli yılanbalıkları yetişkin bir insanı öldürebilecek güçte elektrik akımı üretebiliyorlar. Çarpılan kurbanları sadece sersemleştiğinde, onları tekrar çarpmak yerinde suda boğuyorlar.

Havada Tehlike

untitled hwuhdCassowary dünyanın en tehlikeli kuşu! Kama benzeri pençeleriyle, bir insanın bağırsaklarını tek bir vuruşta çekip çıkarabilir!

Taşıyıcı

TenyaTenyalar, içinde yaşadıkları taşıyıcı canlının yediği besinleri daha o faydalanmadan tüketir, böylece taşıyıcılarının açlıktan ölmesine neden olurlar!